سفر ریلی لوکس با قطار نورالرضا 5 ستاره

برای سفر با قطار نورالرضا ۵ ستاره می‌توانید بلیط‌تان را در کمتر از ۲ دقیقه به صورت آنلاین بخرید. خرید از سایتهای گردشگری

یکی از معتبرترین شرکت‌های ریلی که قطارها و خدمات با کیفیتی به مسافران ارائه می‌دهد شرکت حمل و نقل ریلی قطار نورالرضا است. این شرکت ریلی کار خود را در ۱۳۸۵ شروع کرد و در حال حاضر مسافران را در مسیرهای ریلی مختلفی جا به جا می‌کند. برای سفر با قطار ۵ ستاره نورالرضا می‌توانید به وب‌سایت علی‌ بابا سر بزنید و بلیط‌تان را در کمتر از ۲ دقیقه به صورت آنلاین بخرید.

قطارهای نورالرضا در کدام مسیرها هستند؟

قطارهای نورالرضا در کدام مسیرها هستند

اگر قصد سفر در مسیرهای تهران-مشهد-تهران، تهران-شیراز-تهران، کرج-مشهد-کرج و اصفهان-مشهد-اصفهان را دارید می‌توانید از خدمات شرکت ریلی نورالرضا استفاده کنید.
واگن‌های نورالرضا به تازگی بازسازی شده‌اند و با ارتقا کیفیت و خدمات به استانداردهای قطار ۵ ستاره رسیده‌اند. در مسیر تهران-مشهد-تهران قطار ۵ ستاره نور الرضا در کنار قطارهای فدک و زندگی تنها قطارهای لوکس این مسیر هستند.

< امکانات فیزیکی قطارهای نورالرضا

امکانات فیزیکی قطار نورالرضا

هر یک از واگن‌های قطار نور ۱۰ کوپه ۴ تخته دارد. کوپه‌های بازسازی شده فضای بسیار مناسب و صندلی‌های راحتی دارند و شما به محض ورود به کوپه متوجه آن می‌شوید. دمای داخل کوپه‌ها را می‌توانید با استفاده از دکمه‌های لمسی که در نوار بالای در کوپه تعبیه شده است تنظیم کنید. بین صندلی‌های کوپه میز پذیرایی قرار دارد که می‌توانید برای صرف غذا و نوشیدنی از آن‌ها استفاده کنید. اگر به کمک مهماندار نیاز دارید کافی است از پیجرهای داخل کوپه استفاده کنید تا مهماندارهای مجرب و آموزش دیده در کوتاه‌ترین زمان ممکن به واگن شما سر بزنند.

در هر کوپه دو مانیتور روی دو دیوار نصب شده است که آرشیو متنوعی از فیلم و موسیقی دارد. برای تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی هدفون در داخل کوپه گذاشته شده است. اگر پاوربانک همراهتان نیست، نگران تمام شدن شارژ موبایل و لپ‌تاپ و تبلت‌تان نباشید، کنار صندلی شما پریز وجود دارد و حتی می‌توانید با خیال راحت در طول شب گوشی و وسیله الکترونیکی‌تان را شارژ کنید.

درهای کوپه عایق صدا هستند و رفت و آمد  در راهرو در طول شب برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد. روزنامه و کتاب، رخت‌آویز، ویلچیر و چراغ خواب و چراغ مطالعه هم در طول سفر در اختیار شما گذاشته می‌شود.

تشریفات و خدمات پذیرایی

تشریفات و خدمات پذیرایی قطار ۵ ستاره نورالرضا در ۴ کلاس معمولی، اکونومی، بیزنس و فرست کلاس ارائه می‌شود. اینکه پذیرایی در این ۴ کلاس چه تفاوتی باهم دارند را در ادامه می‌خوانید.

خدمات فرست کلاس

امکانات کلاس بیزنس

اگر موقع خرید بلیط خدمات فرست کلاس را انتخاب می‌کنید، در انتخاب غذا ۴ گزینه (چلو کباب میکس، اکبر جوجه، چلو جوجه مخصوص و باقلا پلو با گوشت) را خواهید داشت و می‌توانید غذای مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. نوشیدنی هم شامل نوشابه، دلستر و دوغ قوطی است. وعده غذایی‌تان را می‌توانید هم در داخل کوپه هم در رستوران صرف کنید.

در این کلاس به محض ورود با نوشیدنی خوشامدگویی از شما پذیرایی می‌شود و سرویس چای، نسکافه، دمنوش، قند و نبات و شیرینی و شکلات و کاکائو هم به همراه گل‌های طبیعی از قبل روی روی میز پذیرایی داخل کوپه قرار گرفته است. برای دسر می‌توانید سالاد، ماست یا دسر گرم نوش جان کنید.

برای میان وعده هم با آجیل و سه نوع میوه فصل از شما پذیرایی می‌شود. در این کلاس دستمال مرطوب، دستمال کاغذی و  پک بهداشتی شامل مسواک، خمیر دندان، دمپایی یکبار مصرف و شانه در اختیار مسافر قرار می‌گیرد.

خدمات کلاس بیزنس
خدمات کلاس بیزنس

در کلاس بیزنس غذا شامل چلو جوجه، رولت گوشت، چلو مرغ و ته چین مرغ و نوشیدنی شامل نوشابه، دلستر و دوغ است که موقع خرید بلیط می‌توانید نوع غذا را از منوی پیشنهادی انتخاب کنید. برای دسر هم می‌توانید ماست یا سالاد انتخاب کنید. برای میان وعده با دو نوع میوه و آجیل از شما پذیرایی خواهد شد. سرویس نوشیدنی گرم (چای و نسکافه) و شیرینی در این کلاس به مسافران ارائه می‌شود. پک بهداشتی (مسواک، خمیر دندان، دمپایی یکبار مصرف و شانه) و دستمال کاغذی جزو خدمات کلاس بیزنس است.

خدمات کلاس اکونومی

در کلاس اکونومی با عصرانه ویژه از مسافران پذیرایی می‌شود و موقع خرید بلیط هم امکان انتخاب و رزرو غذا از منوی پیشنهادی یعنی کلاب مرغ و قارچ یا فینگر فود هست. برای میان وعده هم مسافران با دو نوع میوه و آجیل پذیرایی می‌شوند. پذیرایی نوشیدنی گرم شامل چای، نسکافه و دمنوش به همراه کاپ‌کیک است.

پک بهداشتی و دستمال کاغذی هم به مسافران ارائه می‌شود.

خدمات کلاس معمولی

پذیرایی کلاس معولی برای مسیرهای مختلف متفاوت است. در مسیر تهران-مشهد-تهران و تهران-شیراز-تهران پذیرایی کلاس معمولی شامل آب میوه پاکتی، آب معدنی، چای، نسکافه، کیک، بیسکویت، پشمک و دستمال کاغذی است. پذیرایی در رستوران در صورت امکان انجام می‌شود.

پذیرایی کلاس معمولی در مسیر اصفهان-مشهد-اصفهان و کرج-مشهد-کرج شامل صبحانه، آب میوه پاکتی، آب معدنی، چای، نسکافه، کیک، بیسکویت، پشمک و دستمال کاغذی است. پذیرایی در رستوران هم در صورت امکان انجام می‌شود.

منبع:عـلی بـابا

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود