سورتمه سواری در نمک آبرود

این سورتمه مسیری ۱۲۵۰ متری دارد و از این نظر، رکورد‌دار طولانی‌ترین مسیر سورتمه سواری کشور به حساب می آید. خوبست بدانید سورتمه مجموعه نمک آبرود در قسمت پایینی قرار دارد و برای رسیدن به آن، احتیاج به سوار تله کابین شدن نیست.

سورتمه سواری در نمک آبرود یکی از هیجانی ترین تفریحات مجموعه تفریحی نمک آبرود می باشد .اولین سورتمه احداث شده در ایران در مجموعه نمک آبـرود مازندران قرار دارد که از جذاب ترین تفریحات این مجموعه به شمار می رود. سورتمه نمک آبرود، تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز را در طبیعتی تماشایی برای تان رقم می زند. شما در این سورتمه با حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت، از میان درختان زیبا و مناظر چشم نواز عبور می کنید و طعم هیجان را می چشید. این سورتمه مسیری ۱۲۵۰ متری دارد و از این نظر، رکورد‌دار طولانی‌ترین مسیر سورتمه سواری کشور به حساب می آید. خوبست بدانید سورتمه مجموعه نمک آبرود در قسمت پایینی قرار دارد و برای رسیدن به آن، احتیاج به سوار تله کابین شدن نیست.

این سورتمـه که از میان درختان زیبا و مناظر چشم نواز عبور می‌کند در قسمت پایین مجتمع تفریحی نمک آبرود است. ۵۶ سورتمه تا حداکثر ارتفاع ۹۰ متر بالا می‌رود که با استفاده از ترمز دستی می‌توان از سرعت آن کم نمود. البته تحت هیچ شرایطی نباید به طور کامل در مسیر متوقف یا پیاده شد.

نکات مهم برای استفاده از سورتمه نمک آبرود:

کودکان کمتر از پنج سال نمی توانند از سورتمه استفاده کنند.

سوار شدن کودکان ۵ تا ۱۰ سال تنها به همراه والدین و با بلیت دو نفره امکان پذیر است.

هیچ یک از افرادی که از سورتمه استفاده می کنند حق توقف یا پیاده‌شدن در میان راه را ندارند چرا که موجب خطر برای خودشان و سایرین می شوند.

افرادی که دارای نارسایی قلبی هستند، بهتر است از این دستگاه استفاده نکنند.

در روزهای بارانی امکان استفاده از سورتمه وجود ندارد.

سورتمه نمک آبرود

نحوه دسترسی به مجموعه تفریحی نمک آبرود

آدرس :استان مازندران، چالوس، کیلومتر ۱۲ جاده چالوس – تنکابن

سورتمه نمک آبرود

سورتمه نمک آبرود

سورتمه نمک آبرود

سورتمه نمک آبرود

منبع:سیـری در ایـران

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود