مراکز تفریحی تبریز ، خوش‌گذرانی در دیار آذربایجان

تبریز شهر خوش‌رنگ‌ولعاب آذربایجان است که تاریخ پر فراز و نشیبی داشته و نبض تمدن و فرهنگ، در این شهر همیشه در تپش بوده است.

بسیاری از شاعران، ادیبان و مردان سیاست که نام آن‌ها در صفحات تاریخ نقش بسته است، برخاسته از این شهر آذربایجانی بوده‌اند. سفر به تبریز و گشت‌وگذار در جغرافیای آن، مهیج و فراموش نشدنی است. این شهر پر از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری است که لحظه‌های‌تان را با خود همراه می‌کند. در کنار این جاذبه‌ها، مراکز تفریحی تبریز از پر رونق‌ترین بخش سفر به این منطقه است که حسابی گردشگران را شیفته‌ی خود کرده است. با دیجیاتور همراه شوید تا علاوه بر سیاحت در جاذبه‌ها و چشیدن خوشمزگی‌های سنتی تبریز، با هم سری به مراکز تفریحی آن بزنیم و یک خاطره‌ی شیرین از سفر به این کلان‌شهر بسازیم.

سورتمه تبریز ، تجربه‌ی آدرنالین در مراکز تفریحی تبریز

اگر اهل هیجان و آدرنالین هستید، در سفرتان به تبریز هم فرصت یک تجربه‌ی پر هیاهو و مهیج را خواهید داشت. سورتمه تبریز یکی از محبوب‌ترین مراکز تفریحی این شهر است که فصل‌های گردشگری، حسابی پر رونق است. طراحی این سورتمه به شکل کابین‌های یک نفره و دو نفره است و منظره‌ای دیدنی از شهر را پیش روی‌تان قرار می‌دهد. در این مسیر ۴۵۰ متری، داخل کابین‌های مجزا، جذاب‌ترین قاب از نمای تبریز را با چاشنی آدرنالین تجربه کنید و یک سفر به یاد ماندنی برای خود و همسفران‌تان بسازید. این سورتمه در بین مراکز تفریحی تبریز یکی از پرطرفدارترین مکان‌هایی است که شیرینی سفر به این شهر را چند برابر می‌کند. برای استفاده از این سورتمه باید به تفرجگاه ائل باغی تبریز بروید.

آدرس: تبریز، اتوبان کسایی به سمت تهران، روبه‌روی هتل پارس، تفرجگاه ائل باغی

شهربازی باغلارباغی ، حس خوش بازی در شهر

رفتن به شهربازی همیشه یکی از تفریح‌های محبوب برای بیش‌تر گروه‌های سنی بوده است. بچه‌ها شیفته‌ی رنگارنگی فضای جذاب این محیط پر زرق و برق و بزرگ‌ترها دوست‌دار هیجان بازی‌های نوستالژیک آن هستند. پیدا کردن فرصت برای رفتن به شهربازی در سفر هم جذابیت‌های خودش را دارد. اگر اهل این هیجان خاطره‌ساز هستید، در تبریز نیز فرصت این تجربه‌ی شیرین را دارید. شهربازی باغلارباغی یک مجموعه‌ی دوست داشتنی از بازی‌های مهیجی است که انرژی‌تان را سرریز می‌کند و به لحظه‌های‌تان رنگ خوشحالی می‌بخشد.

آدرس: تبریز، بلوار شهریار، مجتمع تفریحی باغلارباغی

قلعه شادی ، سیر خوشحالی در مراکز تفریحی تبریز

وجود شهربازی سرپوشیده در مراکز خرید، فرصت خوبی است تا در کنار شور و شوق و حس خوب خریدهای رنگارنگ، سری هم به دنیای هیجان و بازی بزنید و شادی‌تان را تکمیل کنید. قلعه شادی تبریز با دو شعبه در دو مرکز خرید ستاره باران و مجتمع تجاری اطلس، دنیایی از خوشحالی را به شما منتقل می‌کنند. تنوع بازی‌های مختلف این مجموعه، لحظه‌های سرگرم کننده‌ای برای کودکان و بزرگسالان می‌سازد.

آدرس شعبه مرکز خرید ستاره باران: تبریز، میدان جهاد، مرکز خرید ستاره باران

آدرس شعبه مجتمع تجاری اطلس: تبریز، خیابان نگین پارک، مجتمع تجاری اطلس

گیم‌لند بوم کلاب پارک ولیعصر ، دنیایی پر از انرژی در سفر به تبریز

مراکز تفریحی تبریز

اگر به‌دنبال یک انتخاب خاص برای خوش‌گذرانی در بین مراکز تفریحی تبریز هستید، گیم لند بوم کلاب در پارک ولیعصر این شهر، راضی‌تان می‌کند. سرگرمی‌هایی همچون بیلیارد، فوتبال دستی و… ، فرصت خوبی است تا خودتان را در این شهر سرگرم کنید و لحظه‌های‌تان را با جذابیت دلچسب بوم کلاب و قدم زدن در هوای تازه‌ی پارک ولیعصر پر کنید. این پارک زیبا که به پارک موزیکال هم شناخته می‌شود، با نمایش موزون آب و همراهی موسیقی، نماهایی دیدنی می‌سازد و حسابی سرگرم‌تان می‌کند.

آدرس: تبریز، بلوار ولیعصر، روبه‌روی دادگستری، پارک ولیعصر

مجتمع لاله پارک ، خرید و تفریح در یک قاب

ترکیب مراکز خرید و مکان‌های تفریحی، ایده‌ی هوشمندانه‌ای است که در بسیاری از شهرها، در دل مجتمع‌های تجاری اجرا شده است تا حس شادی را دوچندان و رونق گردشگری را چند برابر کند. مجتمع لاله پارک یک مرکز تفریحی و تجاری است که خاصیت اقامتی هم دارد و سه نیاز را در یک زمان پاسخ  می‌دهد. هتل کایا در این مجموعه که یکی از شعبه‌های هتل‌های زنجیره‌ای هتل کایای ترکیه است، گزینه‌ای برای اقامت در شهر است و زیر مجموعه لاله پارک محسوب می‌شود. در سفرتان به تبریز به این مجتمع دیدنی بروید، در شهربازی و فودکورت آن حسابی خوش‌گذرانی کنید، سری به فروشگاه‌های این مجموعه بزنید و با کیسه‌های رنگارنگ خرید، شادی و هیجان خودتان را کامل کنید. این مجموعه انتخابی جذاب در بین مراکز تفریحی تبریز است که با تنوع مطلوبی از خرید و تفریح، شما را سرگرم خاطره‌سازی از سفرتان می‌کند.

آدرس: تبریز، بزرگ‌راه پاسداران، بعد از میدان فهمیده، مجتمع تفریحی لاله پارک

لونا پارک ائل گلی تبریز ، یک سرگرمی فراموش نشدنی

مراکز تفریحی تبریز

در بین جاذبه‌های گردشگری تبریز، ائل گلی، گل سرسبد آن‌ها است که هر توریستی بدون رفتن به این منطقه، این شهر را ترک نمی‌کند. ائل گلی پر از جذابیت‌هایی است که وقت‌گذرانی در آن، تبدیل به خاطره‌سازترین بخش سفر خواهد شد. یکی از این جذابیت‌های فراموش نشدنی، لونا پارک است که در سمت غربی دریاچه ائل گلی جا خوش کرده است و با دنیایی از بازی‌های مهیج همچون ترن هوایی، سالتو، اینتر پرایز و… آدرنالین خون شما را بالا می‌برد. در لون پارک ائل گلی تبریز علاوه بر بازی‌های هیجان‌انگیز، فرصت زنده کردن خاطرات سال‌های کودکی‌تان با بازی‌هایی همچون چرخ و فلک و ماشین برقی را نیز خواهید داشت. قبل از سفر، لیستی از مراکز تفریحی تبریز تهیه کنید و حتماً لونا پارک ائل گلی را هم در آن بگنجانید تا حال‌وهوای گشت‌وگذارتان در این شهر، رنگی از شور و نشاط به خود بگیرد.

آدرس: تبریز، میدان شهید شریف زاده، لونا پارک ائل گلی

پیست اسکی سهند ، رد پای هیجان در کوه‌های برفی

مراکز تفریحی تبریز

رنگارنگی تنوع در مراکز تفریحی تبریز شامل سفیدرنگی دامنه‌های سهند هم می‌شود. پیست اسکی سهند یکی از بزرگ‌ترین پیست‌های ورزش‌های زمستانی است که در آذربایجان شرقی جا خوش کرده و با فاصله‌ای در حدود ۴۰ کیلومتر از تبریز، از جاذبه‌های ورزشی و تفریحی این شهر محسوب می‌شود که ورزشکاران و گردشگران شیفته‌ی اسکی و تفریح در سرزمین‌های یخی را به خود جذب می‌کند.

آدرس: آذربایجان شرقی، ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی تبریز، مجتمع پیست اسکی سهند تبریز

پارک آبی تبریز ، تجربه‌ای متفاوت در سفر به شمال غرب کشور

هیجان پارک‌های آبی همیشه محبوب و پر طرفدار بوده است و لذت تجربه‌ی آن در شهر تبریز، رنگ خوش‌زرق‌ و برقی به سفرتان می‌دهد. پارک آبی زیرزمینی تبریز، با محیطی وسیع و سبک و سیاق طراحی خاص خود، علاقمندان تفریحات آبی را شیفته‌ی خود کرده و گزینه‌ی محبوب و منحصربه‌فردی در بین مراکز تفریحی تبریز است که پیشنهاد می‌کنیم حتماً لذت تجربه‌ی آن را امتحان کنید.

آدرس: تبریز، شهرک یاغچیان، خیابان توحید، بعد از مخابرات، جنب پارک اوشاخلار باغچاسی

تله کابین کوه عینالی تبریز ، سیر بر فراز شهر

مراکز تفریحی تبریز

یکی از محبوب‌ترین مراکز تفریحی تبریز ، تله کابین کوه عینالی است که زیباترین و کامل‌ترین نمای شهری را پیش‌روی‌تان قرار می‌دهد. این تله کابین در کوه عینالی که یکی از جاذبه‌های پر طرفدار تبریز است، واقع شده و در کنار بقعه عون بن علی و دریاچه مصنوعی داغ گلی، دلنشینی این مجموعه را چند برابر کرده است. در سفرتان به تبریز اگر هوس رفتن به دل طبیعت کوهستانی عینالی را کردید، سوار تله کابین طویل این کوه بشوید و در کنار آرامش حاصل از استاندارهای به‌روز این وسیله، از چشم‌انداز جادویی و دیدنی تبریز هم لذت ببرید.

آدرس: تبریز، بزرگ‌راه پاسداران، کوه عینالی

تبریز شهری بزرگ و دوست داشتنی در دیار آذربایجان است که پتانسیل بالایی در مقاصد گردشگری داخلی دارد و این شهر هر ساله میزبان جمعیت بالایی از توریست‌های داخلی و خارجی است. تنوع جاذبه‌ها، مراکز خرید، جاهای تفریحی، رستوران‌ها و هتل‌های این شهر، هر سلیقه‌ای را از خود راضی می‌کند. در سفرتان به این شهر تاریخی از مراکز تفریحی آن هم غافل نشوید و حتماً نظرات و تجربه‌های جذاب خودتان را در مورد این مراکز با ما در میان بگذارید. دیجیاتور منتظر خواندن دیده‌های تازه‌ی شما برای آشنایی با دیگر مراکز تفریحی تبریز است.

منبع:سـفـرزون

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود