دیدنی های هیدلبرگ آلمان و مکان های تفریحی این شهر زیبا

هیدلبرگ یکی از شهرهای زیبا و پر جاذبه در کشور آلمان است این شهر دارای دیدنی های توریستی بسیار زیادی است و می تواند گردشگران زیادی را به خود جذب کند از مهم ترین جاذبه های توریستی در این شهر می توان به قلعه های تاریخی و کلیساهای آن اشاره نمود که به دلیل نوع معماری خود ارزشمند هستند همچنین این شهر دارای جاذبه های مدرن و به روزی نیز می باشد.

هیدلبرگ یکی از شهرهای زیبایی است که در کشور آلمان واقع شده اسن این شهر توریستی هر ساله گردشگران و علاقه مندان زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند این هر در طول تاریخ و در جنگ جهانی دوم از اهمیت سیاسی بالایی برخوردار بوده است ویژگی های استراتژیکی این شهر موجب شده است تا در طول تاریخ اهمیت نظامی در کشور آلمان داشته باشد و با وجود وقایع تاریخی که در آن رخ داده است بسیار با اهمیت است. این شهر آسیب های زیادی نیز متحمل شده است اما با این وجود زیبایی های خاص خود را دارد و از اهمیت زیادی در این کشور برخوردار می باشد امروزه نیز همین زیبایی های شهر موجب شده تا به یکی از قطب های گردشگری در آلمان تبدیل شود که جذابیت های زیادی برای گردشگران داشته باشد. دیدنی های شهر هیدلبرگ از اهمیت زیادی برخوردار هستند این شهر گستره بسیار وسیعی دارد و در آن فعالیت های فرهنگی متعددی صورت می گیرند از این رو جذابیت های فرهنگی این شهر نیز با اهمیت می باشند و هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کنند. از مهم ترین جاذبه های تاریخی در این شهر می توان به قلعه های تاریخی و خیابان های سنگ فرش شده آن اشاره نمود همچنین پل دیدنی در این شهر و باغ وحش آن از دیگر جذابیت هایی هستند که در این شهر می توان به آن ها اشاره نمود.

دیدنی های مهم شهر هیدلبرگ آلمان:

با سفر به منطقه دیدنی هیدلبرگ می توانید تجربه های منحصر به فردی را کسب کنید این شهر مهم ترین موزه های فرهنگی و بناهای تاریخی را در خود جای داده است که هر یک از اهمیت زیادی برای گردشگران برخوردار می باشند. شاید تاکنون نام قلعه تاریخی این شهر را شنیده باشید قلعه هیدلبرگ که یکی از زیباترین سازه های تاریخی در شهر است و در سال ۱۲۴۱ ساخته شده است ارتفاع این قلعه ۸۰ متر است و به عنوان یکی از بناهای معروف شهر شناخته می شود. شما گردشگران و علاقه مندان در بازدید از این قلعه می توانید جاذبه های بسیار زیادی را مشاهده کنید به ویژه زمانی که از پله های قلعه بالا می روید شاهد مناظری زیبا و دست نیافتنی هستید که برای شما حیرت انگیز خواهد بود.

هاوپت اشتراوسه:

این خیابان یکی از خیابان های مرکزی و اصلی شهر است که مسیر بسیار مناسبی برای پیاده روی های شما می باشد قرار گرفتن این خیابان در کناره رودخانه موجب جذابیت بیشتر شده است و چشم اندازهای آن را برای گردشگران بیشتر کرده است در مسیر پیاده روی کردن در این خیابان است که می توانید تعدادی از کافه تریاها و رستوران ها را مشاهده کنید. این خیابان در برخی از ساعت های روز شلوغ و پر تردد است این منطقه توریستی می تواند جذابیت های زیادی برای گردشگران داشته باشد همچنین تنوع فرهنگی که در این خیابان ها می توانید مشاهده کنید بسیار جذاب و با اهمیت هستند.

بازار هیدلبرگ

باغ وحش هایدلبرگ:

این باغ وحش از جذاب ترین جاذبه های شهر است و ارزش سرگرم کنندگی بسیار زیادی دارد خیلی از علاقه مندان از این باغ وحش دیدن می کنند و تجربه های جدیدی را با بازدید از این باغ وحش به دست می آورند. این باغ وحش محل بسیار مناسبی برای کوکان و نوجوانان است که جویای این جاذبه ها هستند گونه های متعددی از حیوانات که در این باغ وحش نگهداری می شوند شامل ۲۵۰ گونه می باشند. این باغ وحش در سال ۱۵۹۳ تاسیس شده است و از جمله قدیمی ترین باغ وحش هایی است که می توانید در آلمان مشاهده کنید.

باغ وحش هیدلبرگ

قلعه شوئتزینگن:

این قلعه یکی دیگر از دیدنی های تاریخی شهر هیدلبرگ می باشد شما بازدیدکنندگان عزیز برای اینکه از جذابیت های این قلعه بازدید کنید باید سوار اتوبوس شوید و در فاصله ۱۲ کیلومتری از شهر می توانید این قلعه را مشاهده کنید. این قلعه دارای مناظر بسیار خیره کننده ای است این قلعه در قرن ۱۸ ساخته شده است و یکی از اقامتگاه های باستانی است که دارای رویدادهای آسانی است جذابیت های فرهنگی این قلعه و نوع معماری کلاسیک آن بسیار مورد توجه است.

قلعه هیدلبرگ

تینگشتاته:

رو به روی قلعه هیدلبرگ صخره ای تاریخی وجود دارد با نام تینگشتاته این صخره ارتفاع بسیار زیادی دارد و از جذابیت های طبیعی بسیار زیبای برای گردشگران خود برخوردار می باشد. برای اینکه به این قلعه دسترسی پیدا کنید باید مسیری را پیاده روی کنید این نقطه گردشگری دارای جذابیت های بسیار زیبایی است و خیلی از گردشگرانی که به این منطقه سفر کرده اند عکس های خاطره انگیز و به یادماندنی را ثبت نموده اند. این صخره از جذابیت های بسیار زیادی برخوردار است و مهم ترین نقاط تفریحی در شهر می باشد.

میدان هیدلبرگ

پل کارل تئودور:

اگر علاقه مند هستید تا سازه های متعدد را در شهرهای مختلفی از دنیا به ویژه آلمان مشاهده کنید باید پل کارل تئودور را مشاهده کنید این سازه در تمام دنیا شناخته شده است و به دلیل برخورداری از نقاشی های مختلف و شعرهای گوناگونی که بر روی آن نوشته شده است با اهمیت می باشد. این پل یکی از پل های قدیمی شهر است و در سال ۱۷۸۸ ساخته شده است مناظری که از بالای این پل می توانید مشاهده کنید بسیار دیدنی هستند و این را به یکی از دیدنی های هیدلبرگ تبدیل کرده اند.

پل هیدلبرگ

این شهر یکی از مکان های دیدنی آلمان است که در سفر خود به این منطقه می توانید تجربه های بسیار زیادی را کسب کنید و با جاذبه های مهمی از این شهر آشنا شوید. این شهر دارای جذابیت های فرهنگی و تاریخی است و همانطور که در بالا به آن ها اشاره شد دارای سازه های گوناگونی همچون کلیسا و قلعه ها است.

 

منبع:آرگــا

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود