دیدنی های معروف و جاذبه های توریستی کرک ایرلند

دیدنی های کرک ایرلند شامل جاذبه های تاریخی و طبیعی باشکوهی هستند با توجه به اینکه این شهر ایرلند در طول تاریخ اهمیت زیادی داشته است و یکی از شهرهای باشکوه در این کشور است می توان توقع داشت که ساختمان های تاریخی ساخته شده در آن بسیار باشکوه باشند و از معماری ویژه ای نیز برخوردار باشسند.

همانطور که می دانید کشور ایرلند یکی از کشورهای پر جاذبه دنیا است این کشور محبوب در شمار یکی از مقاصد گردشگری مهم است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند این کشور دارای مناظر بسیار زیبا و جزایر شگفت انگیزی است که می توانید در این بخش بیشتر با آن ها آشنا شوید. یکی از زیباترین جزیره هایی که در این کشور واقع شده است جزیره زیبای کرک است طبیعت حیرت انگیز و دوست داشتنی این منطقه موجب شده تا هر ساله گردشگرن زیادی از نقاط مختلف دنیا به این جزیره بیایند و جاذبه های آن را از نزدیک مشاهده کنند. این جزیره ویژه ماجراجویانی است که می خواهند به یکی از مقاصد بکر دنیا سفر کنند و تجربه های متفاوتی را از سفرهای خود داشته باشند این شهر سلطنتی که به عنوان پایتخت خدایان ایرلند نیز از آن یاد می شود دارای دیدنی های بسیار زیادی است. مردمان این منطقه دارای آداب و رسوم ویژه ای هستند و فرهنگ بومی که در میان این منطقه وجود دارد نیز یکی دیگر از جذابیت های مهم و فرهنگی در این شهر است. شما علاقه مندان و گردشگران در ادامه این بخش می توانید با جاذبه ها و دیدنی های مهمی از کرک ایرلند آشنا شوید.

دیدنی های کرک ایرلند را بشناسید:

آشنایی با شهر جزیره ای و زیبای کرک می تواند شما علاقه مندان و گردشگران را با یکی از مهم ترین جاذبه های توریستی در ایرلند آشنا کند این شهر در شمار یکی از بزرگ ترین بنادر طبیعی دنیا قرار دارد که دارای جاذبه های بسیار زیبایی است و همانطور که اشاره شد به دلیل زیبایی بی حد و مرز خود به عنوان شهر سلطنتی شناخته می شود که یک مقصد گردشگری برای اعیان و اشراف است. این جزیره پهناور در طی تاریخ نیز رویدادها و حوادث متعددی را زا سر گذرانده است و از این حیثت می تواند یکی از زیباترین مناطق تاریخی و طبیعی در ایرلند باشد که بازدید از آن اطلاعات گردشگری مهمی را به دست می آورید.

 جاذبه های تاریخی کرک ایرلند

خیلی از گردشگرانی که تاکنون سفری به منطقه کرک ایرلند داشته اند این جزیره شگفت انگیز و رویایی را همانند جواهری دست نیافتنی می دانند که هر قدر به جاذبه هی آن پی می برید لذت زندگی در آن برای شما بیشتر خواهد شد. در طول تاریخ این سرزمین متعلق به خاندان سلطنتی بوده است در سال ۱۱۸۵ نیز مهاجمان وایکینگ ها وارد مرزهای این منطقه شدند از این رو هنوز ردپایی از فرهنگ وایکینگ ها در میان مردمان این منطقه وجود دارد.

دیدنی های کرک ایرلند

جاذبه های فرهنگی:

یکی از مهم ترین دیدنی های دنیا که در سفر به هر جایی برای مخاطبان مورد توجه است جاذبه های فرهنگی است در سفر به منطقه بکر کرک ایرلند نیز این ویژگی وجود دارد و خیلی از گردشگران به دلیل جاذبه های فرهنگی مهمی که در این منطقه وجود دارد از آن بازدید می کنند. این جاذبه های فرهنگی شامل آداب و رسومی می شوند که در میان یک ملت وجود دارد و می تواند آن ها را در طول تاریخ های متعدد به یکدیگر متصل کند. این آداب و رسوم میراث کهنی هستند که از گذشته ها بر جای مانده اند و نسل به نسل منتقل شده اند و امروزه به عنوان یکی از جذابیت های توریستی در دنیا تبدیل شده اند.

چشم انداز کرک ایرلند

جاذبه های گردشگری کرک کدام اند؟

شاید تاکنون کمتر توریستی است که نام شهر جزیره ای کرک را شنیده باشد این شهر یکی از مهم ترین و زیباترین شهرهای واقع در ایرلند و یکی از مکان های دیدنی ایرلند به شمار می آید. از این شهر باشکوه با عنوان های مختلفی نام برده می شود شهر خدایگان، سرزمین پروردگار ایرلند و … از مهم ترین لقب های داده شده به این شهر توریستی هستند این شهر دارای جاذبه های مهمی است از مهم ترین جاذبه های آن می توان به چشم اندازهای جزیره ای و سواحل دوست داشتنی و رویایی آن اشاره نمود که برای گردشگران مورد توجه هستند.

طبیعت کرک ایرلند

دیدنی های کرک ایرلند شامل جاذبه هایی همچون کلیساهای تاریخی می باشند پارک های دیدنی مدرن و به روز با طبیعت زیبای خود نیز می تواند دسته ای دیگر از جذابیت های این شهر ایرلندی باشند این شهر زیباترین جزیره ها را به خود اختصاص داده است. طبیعت حیرت انگیزی که می توانید در گوشه و کنار این شهر مشاهده کنید هر گردشگری را به سوی خود می کشاند همچنین این شهر مهد موسیقی دنیا است و دارای فستیوال ها و جشنواره های مختلفی است شاید شما با قدم زدن در خیابان های این شهر نیز صدایی از موسیقی را بشنوید که بسیار لذت بخش است.

موزه عمومی کرک، موزه زندان شهر، گالری هنری کرافورد، کلیسای سنت آن، کلیسای سنت پیتر و پل، کلیسای سنت فین بارور، باغ وحش فتو و جزیره اسپایک یکی دیگر از مهم ترین دیدنی هایی هستند که شما در سفر به این شهر زیبا می توانید از آن ها دیدن کنید.

 

منبع:آرگــا

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود