رستوران های ایرانی تایلند را بشناسید

یکی از مهم‌ترین لذت‌های سفر، غذاهای خوشمزه‌ای‌ست که نوش جان می‌کنید. حالا حسابش را بکنید که به جایی سفر کنید که غذاهایش را دوست نداشته باشید یا نتوانید از غذاهای آن بخورید.

اینجاست که رستوران‌‌های ایرانی به داد آدم می‌رسند و نمی‌گذارند در سفر گرسنه بمانید. با شناخت بهترین رستوران های ایرانی تایلند ، می‌توانید در سفر به این کشور زیبا و دوست‌داشتنی، نهایت لذت را ببرید. اگر دیدید از غذاهای دریایی و فست فود خسته شدید، به رستوران های ایرانی تایلند بروید و دلی از عذا دربیاورید. با دیجیاتور همراه باشید.

رستوران گوگوش پاتایا ، محبوب در بین گردشگران

این رستوران یک رستوران معروف و درجه یک در پاتایاست که نه تنها محبوب دل گردشگران ایرانی پاتایاست، بلکه خود تایلندی‌ها و بسیاری از گردشگران کشورهای دیگر نیز این رستوران را دوست دارند. خوشمزگی غذاهای ایرانی و از طرف دیگر تازگی مواد اولیه و دستپخت خوب سرآشپز، همه با هم جمع شده‌اند و باعث می‌شوند رستوران گوگوش یکی از رستوران های ایرانی تایلند باشد که آشپزی ایرانی را به جهان معرفی می‌کند. این رستوران محیطی گرم و صمیمی و حال و هوایی دل‌نشین دارد و حسابی می‌چسبد. امکان رزرو نیز برای این رستوران وجود دارد. قیمت‌های مناسب این رستوران خوش‌نام را هم نباید از قلم بیندازید چرا که با حدود ۲۰۰ بات می‌توانید یک وعده کامل خوشمزه نوش جان کنید.

آدرس رستوران گوگوش پاتایا: خیابان ساحلی، بین خیابان ۱۱ و ۱۲، روبروی مرکز خرید ایرانیان

تلفن: ۰۸۵۲۸۷۶۵۰۲

رستوران های ایرانی تایلند
رستوران گوگوش پاتایا

رستوران البرز پاتایا، اینجا خیالتان از همه چیز راحت باشد

یک رستوران زیبا با دکوراسیون ساده و صمیمی می‌خواهید؟ جایی که شما را به یاد ایران بیندازد؟ پس پیش به سوی رستوران البرز پاتایا. این رستوران با غذاهای باکیفیت ایرانی‌اش بین گردشگران ایرانی بسیار محبوب است. رستوران البرز که یکی از معروف‌ترین رستوران های ایرانی تایلند است، برای گردشگران امکانات ویژه‌ای دارد. مدیریت این رستوران برای شما این امکان را فراهم کرده است که بتوانید کارهای مربوط به سفرتان مثل خرید اینترنتی بلیط یا جابه‌جایی ساعت پرواز را به‌راحتی انجام دهید.

ساعت سرویس دهی: ۱۱ تا ۲۳:۳۰

آدرس رستوران البرز پاتایا: خیابان اول بیچ، کوچه دوازدهم، جنب هتل سنترال پاتایا

تلفن: ۰۳۸۴۱۴۱۴۲

رستوران های ایرانی تایلند
رستوران البرز پاتایا

رستوران تهران پاتایا ، یکی از بهترین رستوران های ایرانی تایلند

در یکی از مرکزی‌ترین خیابان‌های پاتایا، وایکینگ استریت، رستوران ایرانی با غذاهای خوشمزه وطنی وجود دارد که رستوران محبوب بسیاری از گردشگران ایرانی پاتایاست. این رستوران با خدمه حرفه‌ای و محیط صمیمی‌اش شما را به یاد مهمان‌نوازی ایرانی و صفای تهران می‌اندازد و با کیفیت فوق‌العاده‌اش روزی خاطره‌انگیز برایتان می‌سازد. پس بعد از گشت و گذار در شهر پاتایا حتما سری به این رستوران عالی بزنید.

آدرس رستوران تهران پاتایا: جنب وایکینگ استریت، خیابان دوم

رستوران تهران پاتایا

رستوران پردیس پاتایا ، جایی برای لذت بردن از غذای ایرانی

یکی از شعبه‌های رستوران‌های پردیس در پاتایا قرار دارد و بسیار مورد توجه ایرانیان است. این رستوران با دکوراسیون زیبا و محیط صمیمی‌اش، یکی از مورد توجه‌ترین رستوران های ایرانی تایلند به حساب می‌آید. این رستوران انواع غذاهای ایرانی را با بهترین کیفیت به گردشگران ارائه می‌دهد.

آدرس رستوران پردیس پاتایا: انتهای خیابان دوم، جنب هتل گلدن بیچ

تلفن: ۳۸۶۶-۱۶۹۴۱۱

رستوران پردیس پاتایا | رستوران های ایرانی تایلند
رستوران پردیس پاتایا

رستوران پارسا پاتایا ، رستورانی لوکس در بین رستوران های ایرانی تایلند

اگر از آن دست افرادی هستید که در هر شرایطی باید در رستورانی لوکس و همه چیز تمام غذا بخورند، پس بهترین انتخاب در بین رستوران های ایرانی تایلند برای شما رستوران پارسا است. این رستوران که روبروی مرکز خرید بزرگ ایرانیان در خیابان ساحلی قرار گرفته است، منوی متنوعی از غذاهای سنتی ایرانی تا غذاهای جدیدتر و انواع غذاهای دریایی دارد. پس اگر دوست دارید در تایلند غذای دریایی بخورید اما از رفتن به رستوران‌های این کشور خوشتان نمی‌آید، بهترین انتخاب برای شما رستوران پارسا تایلند است. همین طور انواع کباب و خورشت و انواع نوشیدنی‌های درجه یک مثل دوغ نیز در این رستوران سرو می‌شود.

آدرس رستوران پارسا پاتایا: خیابان ساحلی، بین خیابان ۱۱ و ۱۲، روبروی مرکز خرید ایرانیان

رستوران پارسا پاتایا

رستوران نایب پاتایا ، کباب کوبیده‌های درجه یک ایرانی را اینجا بخورید

رستوران نایب را که می‌شناسید؟ شعبه پاتایا این رستوران یکی از بهترین رستوران های ایرانی تایلند است که طعم کباب‌های کوبیده‌اش در یادتان خواهد ماند. بودن چنین رستورانی با غذاهای درجه یک ایرانی، آن هم با دسترسی عالی در شهر پاتایا باعث می‌شود بدون هیچ نگرانی به این شهر سفر کنید و مطمئن باشید گرسنه نمی‌مانید. این رستوران مشتری‌های غیر ایرانی زیادی نیز به خود جلب کرده است و بسیاری از تایلندی‌ها و مسافرین غیر ایرانی این رستوران را انتخاب می‌کنند.

ساعت سرویس‌دهی: ۱۲ تا ۲۴

آدرس رستوران نایب پاتایا: خیابان دوم، خیابان پارتامانک، نرسیده به پل

رستوران نایب پاتایا

رستوران سبلان بانکوک ، با محیطی گرم و صمیمی

اگر در تایلند به شهر بانکوک هم رفتید، در آنجا هم می‌توانید غذاهای درجه یک ایرانی را نوش جان کنید. رستوران سبلان بانکوک، یکی از رستوران های ایرانی تایلند است که با غذاهای ایرانی خوب و خوشمزه منتظر شماست. شاید فضای رستوران سبلان خیلی لوکس نباشد اما کیفیت غذاها، رفتار حرفه‌ای پرسنل و محیط صمیمی آن باعث می‌شود شما راضی از این رستوران بیرون بیایید.

آدرس رستوران سبلان بانکوک: خیابان راچاپاروپ، خیابان واتاناونگ

تلفن: ۰۸۶۷۹۳۲۵۹۲

رستوران های ایرانی تایلند
رستوران سبلان بانکوک

رستوران ایرانی شاطر بانکوک با غذاهای خوشمزه ایرانی و عربی

این رستوران در بخش مرکزی بانکوک قرار دارد و بسیاری از گردشگران آن را می‌شناسند. رستورانی با دکوراسیونی زیبا و خدمه‌ای حرفه‌ای که غذاهای ایرانی و عربی خو‌شمزه را با بهتربن کیفیت به شما عرضه می‌کند. انواع نوشیدنی‌های ایرانی را هم می‌توانید در این رستوران سفارش دهید و نوش جان کنید. اگر هم به عادت ایرانی‌تان بعد از غذا باید چای میل کنید، رستوران شاطر برای شما یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. محدوده قیمتی غذاهای این رستوران هم متوسط است.

آدرس رستوران شاطر بانکوک: خیابان نانا، بین خیابان اول و سوم

تلفن: ۰۰۶۶۲۶۵۵۶۴۶۰

رستوران ایرانی شاطر بانکوک

رستوران پرسپولیس بانکوک از بهترین‌های رستوران های ایرانی تایلند

دنبال غذای ایرانی باکفیت و به‌صرفه هستید؟ رستوران پرسپولیس بانکوک یکی از رستوران های ایرانی تایلند است که با قیمت‌های مناسب شوکه‌تان می‌کند. به همین علت هم همیشه طرفداران خود را دارد. حتی اگر پرسپولیسی نیستید به این کافه رستوران باصفا در خیابان سوریونگ سری بزنید و از خوردن غذا و خوراکی‌های خو‌شمزه ایرانی لذت ببرید.

آدرس رستوران پرسپولیس بانکوک: خیابان سوریونگ، روبروی هتل ل مریدین

تلفن: ۰۰۶۶۲۲۳۳۱۸۱۸

رستوران های ایرانی تایلند
رستوران پرسپولیس بانکوک

با هم بهترین رستوران های ایرانی تایلند را بررسی کردیم. شما تا به حال به تایلند سفر کرده‌اید؟ در یکی از این رستوران‌ها غذا خورده‌اید؟ اگر رستوران ایرانی خوب دیگری در تایلند می‌شناسید، آن را به مخاطبان دیجیاتور معرفی کنید.

 

منبع:سـفـرزون

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود