سفر شگفت‌انگیز به ایلهابلا در برزیل

در اینجا لیست کاملی از بهترین سواحل، مسیرها و آبشارها و همچنین نکات ارزشمند برای بازدید، کنجکاوی‌ها و موارد دیگر را خواهید یافت.

سلام نو: این جزیره که با نام ایلهابلا شناخته می‌شود به معنای “جزیره زیبا” است. این جزیره دومین جزیره دریایی بزرگ برزیل است که فقط پس از جزیره سانتا کاتارینا است. علاوه بر یک برنامه سفر برای لذت بردن از ایلهابلا، در اینجا لیست کاملی از بهترین سواحل، مسیرها و آبشارها و همچنین نکات ارزشمند برای بازدید، کنجکاوی‌ها و موارد دیگر را خواهید یافت.

جزیره زیبای ایلهابلا، برزیل

در مورد جزیره‌ای که این همه زیبایی را به نام خود یدک می‌کشد چه باید گفت؟ انتظارات برای بازدید از ایلهابلا از قبل بالا است، اما با این وجود، غیرممکن است که تحت تأثیر آنچه می‌بینیم قرار نگیریم. ایلهابلا بیش از ۸۰ درصد از قلمرو خود را تحت یک منطقه حفاظت از محیط زیست قرار داده است که یکی از بزرگترین بخش‌های جنگل اقیانوس اطلس در ایالت سائوپائولو است! سواحل بی‌شماری با زیبایی منحصربفرد، ۳۶۰ آبشار، به قول محلی‌ها “یکی برای هر روز از سال”، دهکده‌های ماهیگیری دنج، علاوه بر یک مرکز تاریخی فوق‌العاده جذاب، وجود دارد.

ایلهابلا کجاست؟

ایلهابلا در ساحل شمالی سائوپائولو واقع شده است و بخشی از شهرداری سائو سباستیائو است که از یک طرف کاراگواتاتوبا و از طرف دیگر مارسیاس دارد. فاصله آن تا سائوپائولو ۲۱۰ کیلومتر و تا ریودوژانیرو ۴۵۰ کیلومتر است.

برای رسیدن به جزیره باید از کشتی سائو سباستیائو-ایلهابلا عبور کنید. با این حال، آماده باشید در فصل‌های پر رفت و آمد، با صف‌هایی تا ۷ ساعت انتظار روبرو شوید.

در ایلهابلا چه باید کرد؟

با فرض اینکه شما دو روز کامل در ایلهابلا اقامت دارید، در اینجا یک تور برای دیدن مکان‌های واقعا جالب و زیبا در جزیره وجود دارد!

روز اول

امروز، روز بازدید از سواحل شمالی ایلهابلا است که وحشی‌ترین و به نظر ما زیباتر از سواحل جنوب هستند. ایده این است که با ماشین خود بروید و از دورترین آنها یعنی جاباکوارا شروع کنید (این آخرین ساحل در ساحل شمالی ایلهابلا است که می‌توانید با ماشین شخصی خود از آن بازدید کنید). پس از لذت بردن چند ساعته، برگردید و هر جایی که دوست دارید توقف کنید. به هتل خود برگردید، دوش بگیرید و در مرکز تاریخی قدم بزنید.

روز دوم

امروز روز زود بیدار شدن است! صبحانه میل کنید و برای سفر با قایق به ساحل ایندایائوبا و ساحل بونته بروید. پرایا یکی از زیباترین‌ها در ایلهابلا در نظر گرفته می‌شود و بازدید از آن ضروری است.  به هتل برگردید و از یک بار و شاید دوباره موسیقی زنده در مرکز تاریخی لذت ببرید.

در ایلهابلا در شب چه باید کرد؟

حقیقت این است که ایلهابلا مکانی برای لذت بردن در طول روز است. هنگامی که خورشید غروب می کند، بهترین کار این است که از ویلا ایلهابلا که مرکز تاریخی معروف آن است، لذت ببرید. در آنجا رستوران ها، کافه‌ها و مغازه‌های زیادی خواهید یافت.

یک نکته خوب در مورد کارهایی که در شب در ایلهابلا باید انجام دهید، ایجاد آتش و موسیقی در ساحل است که ایمن و فوق‌العاده آرام هستند. نکته دیگر در مورد کارهایی که در شب در ایلهابلا باید انجام دهید این است که در اطراف پرایا، در جنوب جزیره که ساحلی پر جنب و جوش و موسیقی زنده دارد، قدم بزنید.

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود