سوئیت ساحلی کیش

اقامت در کیش به هر مدل جذاب و خاص است و مسافران زیادی دوست دارند بیشتر راجع‎‌به سوئیت ساحلی کیش بدانند، با ما همراه باشید تا اطلاعاتی از این نوع اقامت به دست آورید.

 

سلام نو: جزیره کیش یکی از متنوع‌ترین نقاط گردشگری به لحاظ جاذبه و اقامت است و هر سال دو میلیون مسافر و گردشگر را به خود جذب می‌کند. این مقصد بی‌نظیر در جنوب ایران و در شهرستان بندر لنگه استان دیدنی هرمزگان واقع شده و با وسعت ۹۱.۵ کیلومتر مربعی و جمعیت ۴۰۰۰۰ نفری خود سهم قابل توجهی از حجم گردشگری جنوب را به خود اختصاص داده است. گفتنی است که مسافران زیادی ترجیح می‌دهند برای اقامت به هتل و هتل آپارتمان مراجعه نکنند و اقامت خود را در سوئیت بگذرانند، در ادامه به سوئیت ساحلی کیش پرداخته می‌شود.

ویژگی‌های سوئیت خوب و تفاوت آن با آپارتمان و ویلا

برای تکمیل اطلاعات درباره سوئیت ساحلی کیش بهتر است بیشتر درباره ویژگی‌های یک سوئیت خوب و تفاوت آن با فضاهای اقامتی نظیر ویلا و آپارتمان بدانیم. سوئیت مشابه یک خانه بسیار کوچک است که از اتاق‌های بزرگ و کوچک متصل به یک‌دیگر تشکیل شده و به طور معمول فضاهای اصلی آن شامل نشیمن، اتاق خواب و سرویس‌های بهداشتی است و در بعضی یک آشپزخانه نقلی نیز در نظر گرفته می‌شود. نیاز به توجه است که سوئیت‌ها دارای امکانات زیاد و حیاط نیستند و به عنوان یک ساختمان مستقل قلمداد نمی‌شوند.

با توجه به اینکه آپارتمان فضایی است که در آن تمام امکانات و چندین اتاق به علاوه آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی وجود دارد و ویلا نیز فضایی است که به عنوان یک خانه مستقل دارای حیاط، استخر و زمین بازی است، بهتر تفاوت سوئیت با این دو فضا درک می‌شود. سوئیت ساحلی کیش به سوئیت‌هایی گفته می‌شود که در خط یا نوار ساحلی خلیج همیشه فارس واقع شده و عموما نیازهای ابتدایی مسافر و گردشگر را به خوبی پاسخ می‌دهد و برای گذراندن ساعاتی در ساحل و آرامش پیدا کردن بعد از شنا عالی تلقی می‌شود.

سوئیت ساحلی کیش

سوئیت ساحلی برای چه کسانی مناسب است

سوئیت ساحلی کیش به کار کسانی می‌آید که تمایل دارند هزینه سفر خود را کاهش بدهند یا بخش اعظمی از بودجه خود را صرف تفریحات هیجان‌انگیز آبی و غیر آبی در کیش کنند، به همین جهت اقامتی کوتاه با حداقل امکانات در فضایی ساحلی را بیشتر از اقامت در هتل، هتل آپارتمان و ویلا می‌پسندند. البته نیاز به توجه است که سوئیت‌های ساحلی همان‌طور که از اسم‌شان پیدا است در نوار ساحلی قرار دارند و از مرکز خرید و رستوران‌ها که در نقاط مرکزی‌تر کیش واقع شده‌اند فاصله دارند و برای رسیدن به این نقاط بهتر است هزینه رفت‌وآمد در نظر گرفته شود.

  • برای ورود به سوئیت ساحلی کیش نیاز به کارت شناسایی است پس همراه داشتن آن را به یاد داشته باشید.
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب، اتاق خواب و مبلمان از ابتدایی‌ترین امکانات یک سوئیت هستند.
  • ساعت ورود به سوئیت‌ها ۱۲ ظهر و ساعت خروج ۱۴ بعد از ظهر روز بعد است و به میزانی که بیشتر از زمان تعیین شده بمانید، هزینه ساعات اضافی دریافت می‌شود.
  • با رزرو محل اقامت خود در مبدأ، بدون دغدغه به سفر بپردازید.
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود