دیدنی های تالین یک شهر تاریخی با جاذبه های گردشگری متفاوت

دیدنی های تالین از جذابیت های بسیار زیادی برخوردار است این شهر با وجود تلفیقی از جاذبه های سنتی و مدرن خود مورد توجه گردشگران زیادی است و می توانید با بازدید از این زیبایی ها اطلاعات گردشگری بیشتری از آن را کسب کنید. از زیبایی های این شهر می توان به موزه های دریایی، جاذبه های مدرن، فروشگاه ها و بناهای تاریخی اشاره کرد.

تالین یکی از شهرهای قرون وسطی در استونی است این شهر زیبا پایتخت استونی به شمار می رود و دارای جاذبه های بسیار زیادی است این شهر تجربه های متفاوتی از یک سفر دور دنیا را در اختیار گردشگران قرار می دهد و دارای جذابیت های بی شماری می باشد. این شهر با وجود اینکه ویژگی های سنتی و قدیمی خود را حفظ کرده است هنوز از جذابیت های بسیار زیادی برخوردار است و دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی است. این شهر با وجود وسعت بسیار زیاد خود دارای تلفیقی از جاذبه های مدرن و سنتی می باشد و این تلفیق از مهم ترین امتیازات آن محسوب می شود برای اینکه بتوانید از زیبایی های این شهر دیدن کنید باید ساعت ها در شهر پیاده روی کنید و از مناظر زیبای آن بازدید کنید. دیدنی های این شهر می توانند بسیار متنوع و جذاب باشند و آن را به یکی از شهرهای رویایی در دنیا تبدیل کنند که در ادامه با جاذبه های آن بیشتر آشنا می شوید.

دیدنی های مهم تالین را بشناسید:

شهر تالین شهری زیبا و پر جاذبه است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است این شهر با وجود جذابیت های متنوع خود برای خیلی از گردشگران جذابیت دارد در طی جنگ های جهانی نیز این شهر نقش مهمی را ایفا کرده است به همین دلیل یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی است. کشور استونی و شناخت بیشتر درباره آن می تواند اطلاعات مهم گردشگری را در اختیار علاقه مندان و گردشگران قرار دهد.

ساحل پیریتا:

یکی از بهترین مکان هایی که در سفر خود به این شهر می توانید از آن بازدید کنید ساحل پیریتا می باشد که می تواند یک روز تفریحی عالی را برای شما بسازد. این ساحل دارای رستوران و کافه های زیادی می باشد که می توانید از آن ها استفاده  نمایید. شاید دیدن یک ساحل در سفرهای خارجی برای هر شخصی جذاب نباشد اما این ساحل یکی از بهترین جاذبه های دیدنی در پایتخت کشور استونی است که حرف های زیادی برای گفتن دارد. همچنین در این مکان می توانید انواع تفریحات دریایی مثل قایق سواری، جت اسکی و … را تجربه نمایید. آب و هوای این منطقه در تابستان بسیار عالی است و اگر در تابستان به این منطقه سفر کرده اید پیشنهاد می کنیم شنا در دریای این شهر را فراموش نکنید.

تالین را بشناسید

کاخ کادریورگ:

این کاخ فوق العاده یکی از مکان های تاریخی و دیدنی های تالین می باشد که دارای معماری خاص و منحصر به فردی است. در این کاخ در طول سال نمایشگاه های فرهنگی و هنری زیادی برگزار می شود به همین دلیل این کاخ یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در کشور استونی می باشد. اگر قصد سفر به این کشور و بازدید از دیدنی های مهم آن را دارید بیشتر جاذبه ها را می توانید در شهر تالین پیدا کرده و از آن ها بازدید نمایید. این کاخ برای مردم شهر به عنوان یک نماد بزرگ شناخته می شود و دارای اهمیت ویژه ای است. سالانه بیش از ۴۰ هزار توریست از این کاخ بی نظیر بازدید می کنند. همچنین در اطراف آن یک پارک با درختان زیاد و سرسبزی خاصی وجود دارد که می توانید علاوه بر بازدید از این کاخ در پارک آن نیز به تفریح بپردازید.

جاذبه های تاریخی تالین

برج تلویزیون:

یکی دیگر از دیدنی های تالین برج تلویزیون می باشد که اگر هوا آفتابی باشد شما می تواند از بلندای آن نمای ۳۶۰ درجه این پایتخت زیبا در استونی را مشاهده نمایید. ارتفاع این برج حدود ۱۷۰ متر است که هیجان خاصی را به گردشگران ارائه می دهد و می توانند در بلندای آن علاوه بر بازدید از تمام شهر به ثبت عکس و خاطرات بپردازند. این برج همه روزه برای بازدید عموم باز می باشد و می توانید با پرداخت هزینه اندک با آسانسور به بلندای آن بروید و از بازدید تالین لذت ببرید. اگر قصد سفر به این شهر را دارید برج تلویزیون گزینه مناسبی برای بازدید می باشد.

دیدنی های تالین

 بازدید از باغ وحش تالین:

اگر کودک به همراه خود دارید یکی از گزینه هایی که در طول سفر می توانید در نظر بگیرید باغ وحش این شهر زیبا می باشد که می تواند کودک شما و حتی شما را هیجان زده نماید. این باغ وحش در پارک جنگلی وسکی‌ مستا واقع شده است و حدود ۷۷۰۰ حیوان از گونه های مختلف در آن زندگی می کنند. اگر می خواهید یک روز تفریحی و علمی عالی را برای خود و کودکتان بسازید پیشنهاد می کنیم حتما از این باغ وحش که یکی دیگر از دیدنی های تالین است بازدید نمایید. این باغ وحش همه روز به جز روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به گردشگران محترم می باشد.

حیات وحش تالین

این شهر یکی از دیدنی های استونی است و با وجود امکانات تفریحی و رفاهی متعددی که دارد می تواند از شهرهای مهمی باشد که در سفر خود به این مناطق می توانید از آن ها بازدید کنید و تجربه های ویژه ای را از سفرهای خود به این مناطق داشته باشید.

 

منبع:آرگــا

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود