اسنپ مارکت

کوه فانجینگ و دیدنی های شگفت انگیز آن

کوه فانجیگ یکی از ارتفاعات زیبا در چین است این رشته کوه ها در استان گوئیژو واقع شده اند این ارتفاعات بلندترین ارتفاعات منطقه می باشند و دارای تنوع گیاهی و جانوری متعددی هستند. بسیاری از گونه های جانوری در اینگونه از مناطق رو به انقراض می باشند که از جمله آن ها می توان به میمون های طلایی و سمندرهای چینی اشاره کرد.

کوه فانجینگ تنها بخشی از زیبایی های کشور چین محسوب می شود این کوه ها جزئی از رشته کوه های وولینگ می باشند که در منطقه جنوب غربی منطقه گوئیژو واقع شده اند جذابیت های این رشته کوه ها به میزانی است که هر ساله علاقه مندان زیادی تنها برای دیدن این کوه ها به چین سفر می کنند. جالب است بدانید که این رشته کوه ها به دلیل زیبایی های بی نظیر خود در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده اند و یکی از معروف ترین جاذبه های جهانی به شمار می آیند این منطقه محافظت شده در چین دارای اهمیت بسیار زیادی است یزرا بخش مهمی از زیستگاه های منطقه را در خود جای داده است این خانه حفاظت شده دارای چشم اندازهای بکری است و دارای گونه های جانوری و گیاهی متعدد می باشد از سویی وجود معابد مومیایی در این منطقه نیز موجب رشد گردشگری این منطقه شده است و علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند. این معابد در گذشته جایگاه های مقدسی بوده اند که برای مردمان منطقه از اهمیت بالایی برخوردار می باشند این جایگاه های مقدس قرن ها در میان مردمان این منطقه رواج داشته است و نوعی ارزش به شمار می آمده است.

شگفتی های  کوه فانجینگ:

این کوه در کدام استان واقع شده است؟ این کوه دیدنی با جاذبه های حیرت انگیز خود در یکی از استان های چین با نام گوئیژو واقع شده است این مکان یکی از مکان های گرشگری با اهمیت رد چین است و در شمار جاذبه های به بت رسیده یونسکو قرار دارد. جالب است بدانید که این کوه های بیش از ۴۸ معبد را در بر می گیرند و با وجود طبیعت ویژه و چشم اندازهای دوست داشتنی خود می توانند برای علاقه مندان زیادی مورد توجه باشند.

 کوه فانجینگ

طبیعت این منطقه از جذابیت های بکر و بی نظیری برخوردار می باشد و هر ساله علاقه مندان زیادی از جاذبه های این منطقه بازدید می کنند این منطقه ویژه علاقه مندان به کوهنوردی است و بسیاری از افراد با پاهای پیاده این قله ها را صعود کرده اند. تله کابینی که بر فراز ارتفاعات این کوهستان ها نسب شده است یکی از جذابیت های این منطقه می باشد و امکانات تفریحی متعددی را در اختیار علاقه مندان خود قرار داده است این تله کابین چشم اندازهای جذابی را در اختیار علاقه مندان خود قرار می دهد. گردشگران می توانند برای رسیدن به ارتفاعات این کوه ها از تله کابین ها نیز استفاده کنند در این صورت می توانند چشم اندازهای بهتری از این منطقه را مشاهده نمایند.

ارتفاع کوه:

کوه فانجینگ دارای ۲ هزار و ۵۷۲ متر ارتفاع است و یکی از بلندترین قله های وولینگ محسوب می شود این ارتفاع نشان می دهد که این کوهستان حدود ۱۰۰ متر از کوه های اطراف خود بلندتر است و به همین دلیل است که شاهد خودنمایی آن می باشید. کوه هایی که در اطراف این منطقه واقع شده اند کوه های وولینگ است و در واقع این کوهستان نیز بخشی از آن ها محسوب می شود و می تواند توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند.

آب های فانجینگ

اسنپ مارکت

دررباره جاذبه های کوه چه می دانید؟

این کوه چه جاذبه هایی دارد و در سفر خود به این منطقه باید از چه جاذبه هایی دیدن کنیم؟ این کوهستان دارای جذابیت های بسیار زیادی است یکی از نقاط برجسته برای توریستان و گردشگران در این منطقه ارتقاعات کوه و دامنه های سرسبز آن است بسیاری از گردشگران و علاقه مندانی که قصد سفر به این منطقه را دارند برای تماشای چشم اندزاهای سرسبز و طبیعت بکر این منطقه راهی سفر می شود. تماشای نواحی اطراف از ارتفاع این کوهستان و از بالای تله کابین می تواند مورد توجه علاقه مندان زیادی باشد و شاید این چشم انداز را در کمتر جایی از دنیا مشاهده کنید.

طبیعت دیدنی فانجینگ

مناظر بکر و دوست داشتنی، معابد تاریخی و ارتفاعات زیبا در این منطقه از مهم ترین جاذبه های فانجینگ محسوب می شوند همانطور که گفتیم معابد بودایی در این منطقه ارزش بالایی برای محلیان دارند این معابد در بالای یک مخروط ساخته شده اند که از آن با عنوان قلعه طلایی یاد می شود قله طلایی ابرهای سرخ نیز از دیگر جاذبه هایی است که می توانید در این منطقه از آن ها بازدید کنید.

این جایگاه قرن ها دارای اهمیت بوده است و یکی از دیدنی های چین محسوب می شود شما گردشگران در سفر به چین می توانید از این جاذبه های دیدنی بازدید نمایید اما قبل از سفر به چین باید این مقاله را بخوانید و اطلاعات گردشگری کاربردی را در طی سفر بدانید.

زیبایی های فانجینگ

این منطقه دارای معبد مهمی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به معبد مایتریا و معبد بودا اشاره کرد این معابد به وسیله یک گذرگاه باریک به یکدیگر متصل می شوند همچنین این منطقه دارای تنوع جانوری و گیاهی ارزشمندی است از گونه های مهم جانوری در این منطقه می توان به میمون های طلایی، سمندرهای چینی و … اشاره کرد این گونه از جانورها در حال انقراض می باشند.

منبع:آرگــا

اسنپ مارکت

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود